Особиста безпека для функції "Мої місця"

Поради щодо збереження безпеки під час створення місць на картах Bing. Дітям віком до 13 років не слід створювати місця.

Громадські місця доступні для пошуку та відображаються як результати, отримані від користувачів. Якщо ви зробите список місць приватним, вони не будуть доступні для пошуку, але ви все одно зможете надати іншим користувачам веб-адресу. Оскільки громадські місця доступні всім в Інтернеті, дотримуйтеся деяких заходів безпеки, перш ніж зберігати місця.

Прочитайте Правила поведінки Windows, щоб переконатися, що ви не порушуєте жодних правил. Дітям віком до 13 років не слід створювати місця.

Керуйтеся здоровим глуздом і цими порадами, які підтримувати безпеку:

  • Завжди керуйтеся міркуваннями безпеки: Не робіть загальнодоступною інформацію, яку не повинні читати сторонні особи. Також зважайте на безпеку своїх рідних і друзів.
  • Не надавайте інформацію про свою особу: Не додавайте справжнє ім’я, назву навчального закладу, назву команди, відомості про місце роботи та іншу інформацію, яку можна використати, щоб визначити вашу особу.
  • Не повідомляйте свою домашню адресу: Не повідомляйте незнайомим, де ви живете.
  • Тримайте свій особистий розпорядок дня в таємниці: Не повідомляйте незнайомим, коли ви можете бути вдома одні.
  • Перегляньте свої фотографії: Переконайтеся, що ваші фотографії не містять номерів будинку, номерних знаків автомобіля або іншої інформації, яка дає змогу визначити вашу особу.
  • Перегляньте приховані дані: Переконайтеся, що метадані та властивості ваших фотографій не містять інформацію, за допомогою якої можна визначити вашу особу.
  • Перегляньте свої посилання: Не розміщуйте посилання на веб-сайти або блоґи, що містять інформацію, яка може допомогти визначити вашу особу.
  • Допоможіть підтримати безпеку інших осіб: Не додавайте посилання на будь-яку інформацію, що може допомогти визначити особу інших, і не дозволяйте іншим розміщувати вашу особисту інформацію або додавати посилання на неї.

Деякі описані тут функції та можливості можуть бути недоступні в певних країнах або регіонах.

Пов'язані теми

Відстеження пошуку потрібних відомостей
Надсилання відгуку або повідомлення про порушення

See more videos...