Погодження на участь у програмі покращення якості панелі Bing або відмова від неї

Допоможіть поліпшити якість і ефективність роботи панелі Bing.

Користувачі Панель Bing можуть за бажанням взяти участь у програмі підвищення якості Панель Bing, яка збирає відомості про ваш комп’ютер, пошукові запити, відвідувані адреси та веб-сайти, а також способи використання Панель Bing. Ця інформація допомагає нам покращити якість і ефективність продуктів і служб, а також захистити вашу електронну пошту від спаму та фішингових повідомлень. Поки Панель Bing увімкнуто, ми збиратимемо відомості для покращення ранжирування результатів пошуку та їх релевантності, а також роботи служб Bing.

Для захисту вашої конфіденційності ми не використовуємо інформацію, зібрану в рамках цієї програми, для ідентифікації вашої особи, установлення зв’язку з вами або розсилання цільової реклами. Подібні відомості зберігаються окремо від інформації про облікові записи, яка може допомогти безпосередньо ідентифікувати вашу особу (як-от ім’я, адреса електронної пошти або номери телефонів). Ми робимо анонімною або видаляємо інформацію, зібрану в рамках програми покращення, через 18 місяців.

Інсталювавши Панель Bing, можна погодитися на участь у програмі або відмовитися від неї, установивши або знявши прапорець Підвищити ефективність роботи перед натисканням кнопки Готово для завершення інсталяції.

  1. Відкрийте браузер.
  2. У правій частині Панель Bing натисніть кнопку "Параметри" Зображення піктограми параметрів панелі Bing.
  3. Клацніть елемент Якість, виберіть пункт Ні, я не хочу брати участь і натисніть кнопку Закрити.

Якщо не відображаються описані тут функції, можливо, у вас не остання версія Панель Bing. Щоб інсталювати її, перейдіть за посиланням Сторінка завантаження панелі Bing.

Пов'язані теми

Відомості про політику конфіденційності та безпеки корпорації Microsoft

See more videos...