Перегляд звітів про погоду

Дізнайтеся про поточні погодні умови та прогноз погоди на п’ять днів на панелі Bing.

За допомогою кнопки "Погода" на Панель Bing можна відобразити відомості про погодні умови та прогнози для багатьох міст світу. Можна також вибрати місто за промовчанням, щоб швидко переглядати поточні погодні умови в ньому, які відображатимуться просто на кнопці "Погода".

Перегляд звіту про погодуexpando image

На кнопці "Погода" автоматично відображається графічне представлення поточних погодних умов для розташування за промовчанням. Щоб отримати додаткові відомості про погоду, виконайте одну з таких дій:

 • Щоб переглянути докладні відомості про поточні погодні умови та прогноз погоди на п’ять днів для розташування за замовчуванням, натисніть кнопку "Погода" Зображення кнопки "Погода" на панелі Bing.
 • Щоб переглянути відомості про поточні погодні умови для іншого розташування, натисніть кнопку "Погода" Зображення кнопки "Погода" на панелі Bing, а потім за допомогою кнопок зі стрілками вправо та вліво перейдіть до прогнозу погоди для інших доданих розташувань..
Додавання розташування або змінення міста за промовчаннямexpando image
 1. Натисніть кнопку "Погода" Зображення кнопки "Погода" на панелі Bing на Панель Bing.
 2. Натисніть кнопку Параметри.
 3. Виконайте одну або кілька з таких дій:
  • Щоб додати місто до списку, натисніть кнопку Додати, введіть назву міста, натисніть кнопку Пошук і клацніть потрібне місто.
  • Щоб змінити порядок відображення міст під час переходу між прогнозами погоди для них, виберіть місто та натискайте кнопки зі стрілками вверх і вниз.
  • Щоб змінити місто за замовчуванням, виберіть зі списку потрібне місто, а потім – команду Установити за замовчуванням. Погода для міста за замовчуванням завжди відображається на кнопці "Погода" та наводиться першою після натискання цієї кнопки на Панель Bing.
 4. Натисніть кнопку Закрити.
Примітки
 • Якщо не відображаються описані тут функції, можливо, у вас не остання версія Панель Bing. Щоб інсталювати її, перейдіть за посиланням Сторінка завантаження панелі Bing.
 • Деякі описані тут функції та можливості можуть бути недоступні в певних країнах або регіонах.

Пов'язані теми

Відомості про панель Bing
Вибір і впорядкування кнопок на панелі Bing

See more videos...