Переклад веб-сайтів

Панель Bing може автоматично переводити веб-сторінки.

Перекладач Панель Bing – це безкоштовна служба машинного перекладу, яку можна використовувати для миттєвого перекладу тексту на веб-сайтах іншими мовами. У Перекладачі Панель Bing використовується технологія статистичного машинного перекладу Перекладач Microsoft, яка перетворює слова та фрази на їхні еквіваленти іншими мовами. Машинний переклад може стати у пригоді користувачам, які не володіють іноземною мовою веб-сайту, але бажають дізнатися суть наведених на ньому відомостей. Але машина – це не справжній носій мови, і здійснений нею переклад може бути не зовсім точний.

  1. Відкрийте програму Internet Explorer.
  2. Перейдіть до веб-сторінки, яку потрібно перекласти.
  3. Натисніть кнопку "Перекласти" Зображення кнопки "Перекласти" на панелі Bing on Панель Bing.

    Якщо кнопка "Перекласти" не відображається, додайте цю кнопку на Панель Bing. Докладніше див. у розділі Вибір і впорядкування кнопок на панелі Bing.

  4. У полі Перекладач у верхній частині сторінки виберіть мову для відображення веб-сайту.

    Щоб переглянути перекладене речення на веб-сторінці оригінальною мовою, наведіть вказівник на переклад.

Додаткові відомості про Перекладач Панель Bing див. на головній сторінці Microsoft Translator. Відомості про підтримувані мови, надсилання відкликів або інші запитання щодо Microsoft Translator див. за адресою Довідка Перекладача Microsoft.

Примітки
  • Під час відвідування веб-сторінки, мова якої відрізняється від мови браузера за промовчанням, Перекладач Панель Bing автоматично запитає, чи потрібно її перекласти. Щоб перекласти веб-сторінку мовою браузера за промовчанням, в оповіщенні, яке відобразиться під полем пошуку Панель Bing, натисніть кнопку Так.
  • Перекладач Панель Bing залишається ввімкнутим, поки відкрита поточна веб-сторінка. Після переходу на іншу веб-сторінку Перекладач Панель Bing вимикається. За потреби його можна ввімкнути знову.

Пов'язані теми

Відомості про панель Bing

See more videos...